Agencja pracy Manpower

rekrutacje w województwie Wielkopolskim

Wsparcie Manpower w ramach programu

Moje Jutro!Sytuacja na rynku pracy mocno się zmienia. Jesteś zmuszony poszukać nowej pracy i nie wiesz jak się do tego zabrać? Manpower w ramach programu Moje Jutro chętnie Ci pomoże. Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy i aplikuj. Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń i umów się na spotkanie.

Konsultanci Manpower chętnie pomogą Ci znaleźć pracę!

Kim jesteśmy?

Manpower to globalna firma o ponad 65-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. 

Jesteśmy światowym liderem w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań HR, które pozwalają kandydatom i firmom odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada blisko 50 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać – profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
Manpower w Wielkopolsce obsługuje klientów z całego regionu od Poznania po Kalisz i Ostrów Wielkopolski. Nasi Konsultanci wspierają Kandydatów na każdym etapie rekrutacji.

Oferty pracy

KLIKNIJ w wybraną ikonę poniżej, aby zobaczyć nasze propozycje ofert pracy z województwa Wielkopolskiego!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw swoje CV

Dodaj swoje CV do naszej bazy kandydatów. W Manpower ciągle pojawiają się nowe stanowiska pracy. Być może już wkrótce będziemy mieć ofertę dla Ciebie.

 

Zachęcamy do kontaktu!

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących ofert pracy
lub procesu rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy:

 

+48 61 670 40 76

poznan.glogowska@manpower.pl  

 

oraz zapraszamy do spotkania w naszych biurach