Powering the world of work is humanly possible

Nasze marki

ManpowerGroup

ManpowerGroup

ManpowerGroup™ (NYSE: MAN) jest światowym liderem innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy. Tworzymy i dostarczamy wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają klientom osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność. W Polsce ManpowerGroup posiada blisko 70 agencji i jest obecny w 44 miastach w całym kraju.

Dowiedz się więcej
Manpower

Manpower

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Firma jest częścią ManpowerGroup, lidera innowacyjnych rozwiązań dla globalnego rynku pracy. Agencja pracy Manpower tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają klientom na całym świecie osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność.

Dowiedz się więcej
Experis

Experis

Experis to światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach IT, który powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia Manpower Professional oraz ElanIT.

Dowiedz się więcej
Talent Solutions

Talent Solutions

Talent Solutions łączy nasze trzy wiodące rozwiązania: RPO, TAPFIN-MSP i Right Management, czyli unikatową wiedzę specjalistyczną, globalne oraz lokalne know-how oraz najwyższe standardy rynkowe.

Dowiedz się więcej

Wizja i strategia

Naszą wizją jest bycie liderem w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i usług na rynku pracy, które pozwalają naszym klientom i kandydatom odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

Obroty

Dzięki gromadzonej przez blisko 70 lat wiedzy i oferowaniu usług o jak najwyższej jakości, ManpowerGroup rozwinął się do rangi lidera, który posiada obecnie obroty o wysokości 21 miliardów dolarów i nieustannie idzie naprzód zwiększając swoją efektywność. Skala naszej działalności oraz związana z nią odpowiedzialność zobowiązują nas do strategicznego spojrzenia na potrzeby i cele naszych klientów. Naszym priorytetem jest podnoszenie jakości i pielęgnowanie relacji opartych na uzyskiwaniu wzajemnych korzyści.

Efektywność

Nieustannie doskonalimy nasze usługi. Przekłada to się na ciągły wzrost ich jakości, zwiększanie szybkości naszego działania i zwielokrotnienie wydajności wykorzystywanych zasobów we wszystkich obszarach naszej aktywności.

Innowacja

Zajmowana przez nas na rynku pozycja zobowiązuje nas do stosowania innowacyjnych rozwiązań, które wymagają od nas twórczego podejścia do lokalnego i globalnego świata pracy. Rolą ManpowerGroup jest tworzenie usług odpowiadających potrzebom nie tylko współczesnego, ale również przyszłego rynku. To wychodzenie w przyszłość owocuje nowoczesnymi rozwiązaniami, które przekładają się na rozwój oraz długofalową korzyść naszych klientów.

Postawa lidera

Bycie liderem zobowiązuje nas do ciągłego przewidywania zmian na rynku pracy, obserwacji zachodzących trendów i współtworzenia nowoczesnego systemu zatrudnienia na świecie. Te wszystkie elementy wpływają na codzienny kształt rynku pracy i sytuację funkcjonujących na nim Pracodawców oraz kandydatów. Naszą ambicją i odpowiedzialnością jest uczynienie otaczającej ich rzeczywistości lepszą.

Organizacja i kultura

Rozwijanie naszej organizacji i kultury wymaga od nas znalezienia i zatrzymania na dłużej najbardziej wartościowych ludzi. Zobowiązuje nas również do stworzenia środowiska promującego przedsiębiorczość, nagradzającego wysokie wyniki i motywującego nas do wykorzystywania w pełni swoich możliwości. ManpowerGroup to organizacja, która pozyskuje i rozwija talenty.

Wartości

Wartości Manpower stanowią Ludzie, Wiedza i Innowacje. Te trzy elementy opisują nasze cele, źródło sukcesu oraz sposób działania. Ich kombinacja przedstawia to, co w naszej firmie jest najcenniejsze i wyróżnia nas spośród konkurencji. Dzięki ich sprawnemu funkcjonowaniu osiągamy to, co dla innych jest niemożliwe, wytyczając nowe ścieżki i cały czas podwyższając stawianą sobie poprzeczkę.

Ludzie

Dbamy o ludzi i jesteśmy świadomi roli, jaką praca odgrywa w ich życiu. Każdego traktujemy indywidualnie i wspieramy umożliwiając osiągnięcie wyznaczonych celów, zarówno prywatnych jak i zawodowych. Dostrzegamy i doceniamy wkład naszych pracowników, klientów i kandydatów w sukces całej firmy.

Wiedza

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i bogatym doświadczeniem. Istniejemy już blisko 70 lat a wciąż rozwijamy się, odkrywając nowe rozwiązania i przewidując przyszłe potrzeby naszej branży. Osiągamy to opierając się na najlepszych, sprawdzonych na całym świecie praktykach, ale również zrozumieniu specyfiki rynków lokalnych. Nasza znajomość współczesnego rynku pracy pozwala nam przewidzieć, co zdarzy się jutro, dzięki czemu skutecznie i szybko odpowiadamy na potrzeby świata pracy i poruszających się po nim klientów i kandydatów.

Innowacje

Jesteśmy liderem we współczesnym świecie pracy, który budując swoją historię od kilkudziesięciu lat ciągle patrzy w przyszłość. Nie boimy się innowacji i jesteśmy otwarci na zmiany. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja z naszych usług i ambicja przewidywania oczekiwań naszych klientów, dlatego nie stoimy w miejscu i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań.

Partnerzy

Realizując nasze cele biznesowe oraz misję, jaką jest edukacja i doskonalenie rynku pracy, współpracujemy z wieloma podmiotami kształtującymi rynek pracy w Polsce i na świecie.

Kontakt

Pełną listę oddziałów Manpower wraz z danymi teleadresowymi znajdą Państwo w lokalizatorze agencji.

Siedziba ManpowerGroup w Polsce:

  • ul. Prosta 68
  • 00-838 Warszawa

Dane rejestrowe:

  • ManpowerGroup Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
  • Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
  • XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
  • NIP: 526-24-93-733
  • REGON: 016863993
  • Nr KRS: 62137
  • Kapitał zakładowy: 2 350 000 PLN
  • Agencja zatrudnienia: – numer certyfikatu 412