Wykorzystaj nasze know-how

Innowacyjne rozwiązania

Współczesny świat pracy, stawia wiele wyzwań przedsiębiorców i zmusza do poszukiwania nowych rozwiązań, które zapewnią przewagę konkurencyjną ich firmom. Zmiany demograficzne, niedobór talentów, rosnące oczekiwania kandydatów i klientów, rewolucja technologiczna to czynniki, które zmieniają każdego dnia świat pracy.

ManpowerGroup dzięki znajomości rynku pracy i 65-cio letniemu doświadczeniu we współpracy z firmami i kandydatami wychodzi naprzeciw potrzebom firm. Naszą wizją jest bycie liderem w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i usług na rynku pracy, które pozwolą naszym klientom odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

Zachęcamy do kontaktu z nami.

Konsultanci i sieć Manpower

Manpower na terenie Polski posiada sieć agencji, w których zatrudnia prawie 200 osób, w tym wykwalifikowanych konsultantów, którzy posiadają szeroką wiedzę i praktyczną znajomość rynku pracy. Konsultanci Manpower są starannie rekrutowani i intensywnie szkoleni. To praktycy – eksperci, którzy mają rozległą wiedzę, wspartą kilkuletnim doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.

Szybkie tempo prac, doskonała komunikacja, pełne zaangażowanie, osobista odpowiedzialność za jakość obsługi i szczególna dbałość o trafność selekcji rekomendowanych kandydatów – to najważniejsze cechy naszych konsultantów, które są cenione przez naszych klientów.

Aby skuteczniej odpowiadać na potrzeby:

  • stworzyliśmy sieć wyspecjalizowanych agencji na terenie całego kraju,
  • w każdej agencji zatrudniamy konsultantów dedykowanych do projektów w określonych obszarach, począwszy od pracy tymczasowej, zatrudnienia zewnętrznego po rekrutację stałą
  • najważniejszym elementem jest dla nas możliwość poznania firmy, dla której mamy przyjemność świadczyć usługi; zwracamy szczególną uwagę na jej specyfikę, kulturę i strukturę organizacyjną oraz osoby, z którymi bezpośrednio współpracujemy nad poszczególnymi projektami.

Baza kandydatów

Naszym kapitałem jest kandydat. Analizujemy jego oczekiwania, zalety i ambicje. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu najlepszych na rynku, zmotywowanych pracowników.

Nasza biblioteka kandydatów, posiada kilkadziesiąt zweryfikowanych aplikacji i każdego dnia dodawane są nowe, dzięki czemu:

  • skracamy do minimum czas reakcji na zapytania i zlecenia naszych klientów,
  • optymalizujemy efektywność zarządzania dossier kandydatów.

Ekspert rynku pracy

ManpowerGroup to źródło aktualnych i rzetelnych informacji na temat rynku pracy. Wiemy, co dzieje się w świecie pracy dziś i co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Nasza firma prowadzi od wielu lat badania pracodawców – od 1962 r. publikujemy kwartalny raport „Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia”, a od 2006 r. coroczny raport „Niedobór talentów”.

Polskie wersje raportów, publikowane już od ponad 5-ciu lat, zapewniły badaniu uznanie wśród ekspertów rynku pracy. Kolejne publikacje spotykają się z dużym zainteresowaniem ze strony mediów i firm.

Eksperci ManpowerGroup regularnie zapraszani są do komentowania sytuacji na rynku pracy w mediach, uczestniczą w debatach, panelach dyskusyjnych i konferencjach dotyczących istotnych kwestii związanych z rynkiem pracy.

Wszystkie raporty możesz pobrać bezpłatnie ze strony www.manpowergroup.pl

Manpower Premium

Z myślą o naszych pracownikach stworzony został program Manpower Premium. Współpracujemy jedynie z zaufanymi partnerami, którzy specjalnie dla naszych pracowników przygotowali atrakcyjniejsze od ogólnie dostępnych na rynku oferty. Każdego dnia dążymy do uatrakcyjnienia programu poprzez umożliwienie dodatkowych korzyści, zniżek oraz innych benefitów. Dzięki temu każdy z pracowników, po spełnieniu wymagań danego Partnera, może skorzystać z wyjątkowej propozycji. Nasi pracownicy mają możliwość podpisania umowy na telefon z abonamentem w atrakcyjnych cenach, otrzymania pakietów dodatkowych minut, Internetu, skorzystania ze zniżek na zakup produktów lub usług, etc.

Polskie Forum HR

Dbamy o jakość świadczonych usług. ManpowerGroup wchodzi w skład czterech firm, z których inicjatywy w 2002 r. powstało Polskie Forum HR (ówcześnie pod nazwą Związek Agencji Pracy Tymczasowej), zrzeszające firmy wiodące na rynku w tej branży.

Przedstawiciel Manpower wchodzi w skład najwyższych władz Polskiego Forum HR. Członkowstwo to gwarancja, że usługi Manpower są zgodne z polskim prawem i nie odbiegają od norm europejskich.

W pierwszym etapie swojego istnienia organizacja stworzyła Kodeks Postępowania Etycznego, określający profesjonalne standardy w zakresie dostarczania pracowników tymczasowych, do przestrzegania którego zobowiązani są wszyscy członkowie Polskiego Forum HR. W 2008 r. opracowano Standard ZAPT, który ma na celu zabezpieczenie najwyższej jakości działań agencji przy poszanowaniu norm prawnych oraz zasad etyki i odpowiedzialności w biznesie.

polskieForumHr

Obecne działania Polskiego Forum HR są widoczne w następujących obszarach:

  1. Lobbing wobec instytucji administracji państwowej oraz władz rządowych i ustawodawczych w zakresie wprowadzenia rozwiązań prawnych określających i regulujących pojęcie pracownika i pracy tymczasowej.
  2. Edukowanie i informowaniu środowisk biznesowych i rządowych o korzyściach wynikających z wykorzystywania pracowników tymczasowych i stosowania rozwiązań uelastyczniających koszty zatrudnienia.

Więcej informacji na stronie www.polskieforumhr.pl