Dołącz do dobrego towarzystwa

Nasi klienci

Coty Polska

Firma Coty Polska Sp. z o.o. powstała w 1993 roku. Coty Polska jest czwartą największą firmą kosmetyczną działającą na rynku detalicznym w Polsce i charakteryzuje się wysoką dynamiką wzrostu. Coty Polska ma wiodącą pozycję rynkową we wszystkich segmentach, w których jest obecna ze swoimi kosmetykami. Wiele marek COTY, mimo że zajmuje już pozycję numer jeden w swoim segmencie rynku, nadal wykazuje wysokie tempo wzrostu.

PizzaPortal.pl

PizzaPortal.pl to największy i najszybciej rozwijający się w Polsce serwis umożliwiający zamawianie jedzenia online. Działa na polskim rynku od 2010 roku i skupia oferty ponad 2 600 restauracji w blisko 400 miejscowościach w całym kraju. PizzaPortal.pl jest laureatem prestiżowego, ogólnopolskiego Programu „Dobra Marka 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma” oraz programu Laur Konsumenta 2015. Nagrody przyznawane serwisowi potwierdzają jego mocną pozycję rynkową, dużą rozpoznawalność marki i przede wszystkim wysoką ocenę i zaufanie jakim darzą go konsumenci. PizzaPortal.pl to innowacyjna platforma za pomocą której wygodnie, bez wychodzenia z domu, można zamówić posiłek dostosowany do kulinarnych preferencji. W serwisie dostępne są dania kuchni azjatyckiej, potrawy wegetariańskie i wegańskie, posiłki bezglutenowe, sushi i propozycje z różnych stron świata, w tym np. z kuchni indyjskiej czy meksykańskiej. Różnorodność dostępnych kuchni sprawia, że portal jest dla każdego, kto ceni dobry smak i wygodę.

Fujitsu Technology Solutions

Fujitsu Technology Solutions to jedna z wiodących firm dostarczających usługi informatyczne, zatrudniająca około 170 000 osób w 70 krajach. Głównym zadaniem Fujitsu jest pomaganie Klientom w uświadomieniu sobie wartości technologii informatycznych poprzez projektowanie, budowanie i obsługę systemów usług informatycznych dla klientów w sektorze usług finansowych, telekomunikacyjnych, handlu detalicznego oraz administracji rządowej. W Łodzi organizacja zatrudnia już prawie 1000 osób, które pracują w różnych obszarach biznesu. Dynamiczny rozwój organizacji powoduje, że firma poszukuje zarówno osób ze znajomością języków obcych (Service Desk), inżynierów IT (Remote Infrastructure Management), programistów i testerów aplikacji (Research & Development) oraz osób znających języki obce, z doświadczeniem w branży finansowej (Shared Service Center).

DS Smith

DS Smith jest wiodącym w Europie dostawcą opakowań produkowanych zgodnie z indywidualnymi specyfikacjami klienta, ze szczególnym uwzględnieniem najnowocześniejszej myśli projektowej. DS Smith jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom rynku, oferując szeroką gamę wysokiej jakości opakowań przemysłowo-transportowych, FMCG, display’e i opakowania POS, spersonalizowane opakowania ochronne oraz palety tekturowe. Firma dysponuje lokalnymi centrami usług, zlokalizowanymi w pobliżu zakładów  swoich klientów.

SouthWestern

SouthWestern is an Irish company which is a market leader in the provision of integrated front and back office services. SouthWestern is the leading domestic provider of outsourced managed services in Ireland. We provide business services to leading public and private sector clients around Europe. Our Operations Centre was launched in Łódź under the name of SouthWestern BPS Poland. In August 2014, SouthWestern was acquired by Capita (UK) plc. Company employ over 800 people in the company, including more than 300 in Łódź and are constantly looking for new employees. Every year our Customer Service requirements increases by as much as 40%!

NGK Ceramics

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. – jeden z największych pracodawców w Gliwicach zatrudnia obecnie ponad 2600 pracowników i w związku z rozwojem zakładu poszukuje zmotywowanych kandydatów, zainteresowanych długoterminowym zatrudnieniem. W gliwickim zakładzie produkowane są filtry ceramiczne cząstek stałych do silników diesla DPF oraz wielko rozmiarowe substraty ceramiczne (LSH) stosowane jako wkłady katalityczne w silnikach diesla.

Żabka Polska

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów  typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i supermarketów Freshmarket. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku, Spółka zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży. Sieci sklepów Żabka i Freshmarket to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów.

Gestamp

Gestamp to międzynarodowa grupa firm zajmujących się projektowaniem, opracowywaniem i produkcją części oraz zespołów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Specjalnością grupy jest opracowywanie innowacyjnych produktów, dzięki którym pojazdy samochodowe są coraz bardziej bezpieczne i lekkie, dzięki czemu zużywają mniej energii i wywierają mniej szkodliwy wpływ na środowisko.

Firma prowadzi działalność w 19 krajach, w których posiada ponad 108 zakładów produkcyjnych oraz 12 ośrodków badawczo rozwojowych. Na całym świecie zatrudnia ponad 28.500 pracowników. W Polsce posiada dwa zakłady produkcyjne, jeden we Wrześni, a drugi we Wrocławiu.

IMI Hydronic Engineering

IMI Hydronic Engineering jest częścią globalnej grupy przedsiębiorstw IMI plc – notowanej wśród 100 największych przedsiębiorstw na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych (FTSE 100). Dwa inne oddziały – IMI Critical Engineering i IMI Precision Engineering również należą do tej grupy.

W ramach IMI Hydronic Engineering wyróżnia 3 marki produktowe:

  • IMI Pneumatex – to stacje utrzymania ciśnienia wody i odgazowania
  • IMI TA – to lider w równoważeniu i regulacji instalacji wodnych
  • IMI Heimeier – to pełna gama produktów z zakresu termostatyki

Business Lease

Firma Business Lease została założona w roku 1989 w Holandii. Od tej pory zyskała solidną reputację we wszystkich aspektach zarządzania flotą pojazdów. Skupiając się na oferowaniu najlepszej możliwej opieki Klientom, Kierowcom i Dostawcom, co odzwierciedla się w haśle: same cars, better care. Owocem wielu lat efektywnej pracy są oddziały firmy w: Czechach, Polsce, Holandii, Rumunii, na Słowacji i na Węgrzech.

Euler Hermes

Euler Hermes to światowy lider na rynku ubezpieczeń należności handlowych oraz jeden z liderów w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych i windykacji należności. Posiadająca ponad 100 lat doświadczenia firma oferuje klientom z sektora business-to-business (B2B) usługi finansowe, wspierające zarządzanie środkami pieniężnymi i należnościami. Sieć wywiadowni gospodarczych śledzi i analizuje codzienne zmiany wypłacalności małych, średnich oraz międzynarodowych firm działających na rynkach odpowiadających za 92% światowego PKB. Firma posiada siedzibę główną w Paryżu i działa w ponad 50 krajach, gdzie zatrudnia ponad 6.000 pracowników.

Euler Hermes jest spółką zależną Allianz, notowaną na giełdzie Euronext Paris (ELE.PA) oraz posiadającą rating AA- przyznany przez Standard & Poor’s oraz Dagong Europe. W 2014 roku skonsolidowane obroty firmy wyniosły 2,5 mld €, ubezpieczyła ona na całym świecie transakcje biznesowe o wartości wynoszącej na koniec 2014 roku 860 mld €.

W Polsce grupa Euler Hermes jest obecna od 1998 roku. Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes SA oferuje ubezpieczenia należności handlowych oraz gwarancje ubezpieczeniowe. Jednocześnie druga spółka działająca na polskim rynku – Euler Hermes Collections Sp. z o.o. oferuje windykację należności, raporty handlowe, ocenę ryzyka oraz program analiz branżowych. Obsługę klientów zapewnia Euler Hermes Services Polska Sp. z o.o.

Danfoss Power Solutions

Danfoss Power Solutions jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży elementów hydraulicznych, elektro-hydraulicznych i elektronicznych mających zastosowanie głównie w roboczych maszynach mobilnych. Firma z troską podchodzi do zdrowia, bezpieczeństwa i zaangażowania wszystkich swoich pracowników, oferując im pracę w dobrych warunkach oraz miłej atmosferze. Wysoka etyka i kultura pracy sprzyjają zdobywaniu wiedzy, ciągłemu dążeniu do rozwoju i poszukiwaniu nowych rozwiązań. Danfoss Power Solutions stale bada możliwości doskonalenia się i wykorzystania potencjału organizacji.

W.A.G. payment solutions, a.s.

Spółka W.A.G. payment solutions, a.s. oferuje zaawansowane rozwiązania płatnicze dla profesjonalnych flot firm transportowych i spedycyjnych, a także dla sieci ekspresowych stacji paliw dla samochodów osobowych za pośrednictwem kart paliwowych Eurowag. W.A.G. jest liderem technologicznym oraz innowacyjnym w tej dziedzinie i należy do najbardziej dynamicznych firm na rynku.

Klient - HP

SKF

SKF jest wiodącym w świecie dostawcą łożysk, uszczelnień, produktów do przemieszczeń linowych, systemów smarowania oraz usług z uwzględnieniem wsparcia technicznego,  utrzymania ruchu i niezawodności, wsparcia inżynierskiego oraz szkoleń. Swoją historię pisze już od przeszło 100 lat. SKF jest obecny w ponad 130 krajach, dostępny w około 15 000 punktów sprzedaży Autoryzowanych Dystrybutorów na całym świecie. Roczna sprzedaż w 2014 roku wyniosła 70,975 milionów koron szwedzkich i zatrudnionych było 48,593 osób.

Tiger

Tiger powstał w Kopenhadze w 1995 r. Od tamtego czasu dynamiczny rozwój sieci pozwolił na otwarcie blisko 500 sklepów designerskich w 25 krajach. W Polsce pierwszy sklep Tiger powstał w listopadzie 2011 r., dziś działa już 13 sklepów w ośmiu miastach. Tiger oferuje różnorodne i oryginalne produkty własnego projektu i własnej marki w przystępnych, okrągłych cenach, utrzymane w skandynawskim stylu. Firma Tiger wprowadza w życie zasady CSR w relacjach zarówno z dostawcami, klientami, jak i pracownikami.

Hutchinson

Hutchinson Poland  jest międzynarodową firmą, należącą do grupy Total. Hutchinson na świecie zatrudnia ponad 31 tys. pracowników w 95 fabrykach w 23 krajach.

Hunter Douglas

Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.  jest jednym z wiodących producentów osłon przeciwsłonecznych i systemów dekoracji okien działająca na rynku business-to-business. Od momentu powstania firmy w 1995 roku w podpoznańskiej lokalizacji, przedsiębiorstwo prowadzi zakrojoną na szeroką skalę działalność międzynarodową, oferując swoje produktu klientom biznesowym zlokalizowanym na rynkach europejskich. Portfolio produktowe firmy obejmuje różnego rodzaju żaluzje poziome, pionowe, rolety i żaluzje plisowane. Wszystkie te produkty wykonywane są dokładnie na wymiar na podstawie indywidualnego zamówienie i należą do kategorii produktów M-t-M [made to measure]. Cechuje jest wysoki poziom innowacyjności i zaawansowania z wykorzystaniem najwyższych standardów produkcyjnych i technologicznych oraz wymagań środowiskowych.  Produkty firmy Hunter Douglas oferowane są na rynkach docelowych pod kilkoma różnymi markami,
w segmencie produktów premium.

FM Logistic

FM Logistic rozpoczęło swoją działalność w Polsce, w 1995 roku, budując pierwszą platformę w Mszczonowie, gdzie do dzisiaj mieści się główna siedziba firmy. Obecnie do dyspozycji naszych klientów mamy dziewięć centrów logistycznych, znajdujących się w Mszczonowie, Błoniu, Parzniewie, Tomaszowie, Wolbórzu, Woli Bykowskiej, Jarostach, Chorzowie i Olszowej.

Jako wiodący operator logistyczny oferujemy optymalne rozwiązania, precyzyjnie dopasowane do oczekiwań rynku i Klientów z wielu sektorów rynku.

Klienci FM Logistic, to sieci handlowe oraz czołowi krajowi i międzynarodowi producenci artykułów spożywczych, kosmetycznych, medycznych i farmaceutycznych, codziennego użytku, środków czystości, sprzętu high-tech i motoryzacyjnego.

Proplasma

Podstawowym zakresem działalności firmy Proplasma jest sprzedaż materiałów jednorazowych i urządzeń, które są przeznaczone do użytku w służbie zdrowia. Do grona stałych klientów Proplasma zaliczają się przede wszystkim Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, szpitale oraz laboratoria diagnostyczne. Firma stale powiększa bazę odbiorców o ośrodki akademickie, banki tkanek, jak również placówki zajmujące się weterynarią.

Mondelez International

Mondelēz International jest światowym potentatem w branży przekąsek i światowym liderem w kategorii czekolady, ciastek, gum do żucia, cukierków, kawy oraz napojów. Mondelēz International w Polsce, to wiele marek znanych i lubianych przez Polaków, takich jak np. Milka, Prince Polo czy Jacobs. W Polsce ma siedem zakładów produkcyjnych. Trzy z nich zajmują się produkcją wyrobów czekoladowych, w tym fabryka w Jankowicach, pod Poznaniem. Łącznie wszystkie zakłady zatrudniają ok. 2700 osób.

Sun Chemical

Sun Chemical jest największym producentem farb oraz pigmentów dla całego świata druku. Jest także wiodącym dostawcą materiałów poligraficznych i usług na rynki opakowań, wydawnictw, powłok, tworzyw sztucznych, kosmetyków i na inne rynki przemysłowe. Sun Chemical jest częścią japońskiego koncernu chemicznego DIC (dawniej Dainippon Ink and Chemicals). Firma posiada rodowód sięgający 1818 roku. Dzięki swojej historii firma Sun Chemical rozwijała się dynamicznie zarówno organicznie jak i w drodze przejmowania innych firm i marek.

Klient - Cofresco

Plaza Centers

Grupa Plaza Centers jest wiodącym deweloperem centrów handlowo- rozrywkowych, działającym na obszarze rynków wschodzących. Grupa koncentruje się na budowie nowych obiektów oraz – tam, gdzie dostrzega odpowiedni potencjał – przebudowie już istniejących. Prowadzi swoją działalność zarówno w stolicach poszczególnych państw, jak i największych miastach regionalnych. Plaza Centers jest obecna na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej od 1996 r., kiedy to jako pierwsza zbudowała na Węgrzech nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe. W kolejnych latach rozpoczęła działalność w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, zdobywając szerokie doświadczenia w zakresie budowy, najmu i sprzedaży powierzchni handlowej i rozrywkowej.

Go Sport

Grupa GO Sport – jeden z największych w Europie dystrybutorów artykułów sportowych, jest francuską grupą kapitałową, do której należą 2 marki sklepów sportowych: GO Sport i Courir. Do Grupy GO Sport należy obecnie ponad 350 sklepów sportowych w 5 krajach (Francji, Belgii, Polsce, Arabii Saudyjskiej i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich). Od 1986r. Grupa GO Sport jest notowana na giełdzie w Paryżu, a od 1990 roku GO Sport należy do Grupy Rallye.

Klient - L'Occitane
Klient - Kuehne+Nagel

Delifrance

Od ponad 30 lat, Délifrance tworzy rozwiązania piekarskie dla dostawców usług gastronomicznych, sprzedawców detalicznych i piekarzy. Délifrance dostarcza francuskie wypieki na całym świecie, pozostając liderem w produkcji pieczywa francuskiego. W swojej ofercie firma posiada chleb, bułki, bagietki, pieczywo smakowe, viennoiserie, słone przysmaki oraz ciasta i desery w różnych technologiach wypieku: gotowe do garowania, gotowe do pieczenia, produkty opiekane, gotowe do spożycia po rozmrożeniu oraz MAP. Délifrance jest obecny w 20 krajach na całym świecie.

Beko

Beko nigdy nie przestaje myśleć innowacyjnie i podejmować nowe wyzwania… Firma chce budować relacje z klientami na każdym etapie – od projektu do opakowania, od dystrybucji do sprzedaży. Dzięki swojej filozofii jest marką sprzętu gospodarstwa domowego obecną w ponad 100 krajach całego świata i jedną z największych marek AGD w Europie! Firmie Beko zaufało już ponad 440 milionów ludzi. W ofercie Beko można znaleźć pełną gamę sprzętów wolnostojących i sprzętu do zabudowy.

A+E Networks Poland

A+E Networks Poland to oddział wyróżnionej nagrodami, globalnej firmy mediowej A+E Networks nadającej w Polsce kanały rozrywkowo-dokumentalne HISTORY, CI Polsat, H2 oraz Lifetime. A+E Networks nadaje obecnie w 39 językach na 200 rynkach w 330 milionach domów na całym świecie.

Laboratories Expanscience

Przez ponad 60 lat Expanscience francuskie niezależne laboratorium farmaceutyczne i dermokosmetyczne zdobyło międzynarodową renomę jako firma wiarygodna, innowacyjna oraz bogata w wiedzę i doświadczenie w dziedzinie leczenia artrozy oraz zdrowia skóry. Jej produkty, a wśród nich dwie wiodące marki  Piasclédine 300 i Mustela , są obecne w ponad 97 krajach (85 krajów, gdzie produkty są dystrybuowane i 12 oddziałów). Expanscience zajmuje się również opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek substancji czynnych naturalnego pochodzenia na użytek przemysłu kosmetycznego we Francji oraz w innych krajach.

Jej polityka społecznej odpowiedzialności biznesu, wdrażana od dziesięciu lat, została uznana za przykładną przez Afaq 26000 w 2013 r.

Jako partner profesjonalistów w zakresie pielęgnacji zdrowia (farmaceuci, dermatolodzy, pediatrzy, położne) Laboratoria Expanscience prowadzą poprzez swoją filię w Polsce  sprzedaż i dystrybucję  Marki produktów dermo-kosmetycznych Mustela  pielęgnujących skórę  dziecka, kobiet w ciąży i młodych mam.

McCormick

McCormick to światowy lider branży przypraw i dodatków smakowych. Firma prowadzi działalność związaną z produkcją i dystrybucją przypraw, mieszanek ziołowych, dodatków smakowych i innych produktów dla branży spożywczej – sklepów detalicznych, producentów żywności i przedsiębiorstw gastronomicznych w 125 krajach.  Spółka notuje obroty sięgające 4,2 mld USD (ok. 15,8 mld PLN). Każdego dnia, niezależnie od tego, gdzie i co jesz, smaku Twoim potrawom dodadzą produkty firmy McCormick. W Polsce firma  posiada dwie silne marki: Kamis i Galeo.

Marka KAMIS jest najbardziej znaną marką przypraw i musztard na polskim rynku, jest kojarzona z najwyższą jakością i niepowtarzalnym smakiem. Firma powstała w 1991 roku i od początku istnienia zdobyła zaufanie konsumentów. Stała się twórcą kategorii przypraw w Polsce, stawiając na innowacyjność i przełamywanie stereotypów w myśleniu o przyprawach i kulinariach. We wrześniu 2011 roku, firma została przejęta przez McCormick&Company Inc., światowego lidera rynku przypraw. Po tej transakcji, w lipcu 2012 r. nazwa firmy z Kamis S.A. zmieniła się na McCormick Polska S.A.
McCormick, Pasja smaków™.

Agility

Agility jest wiodącym na skalę światową dostawcą zintegrowanych rozwiązań logistycznych. Zapewnia wydajne łańcuchy dostaw na całym świecie – również w wymagających rejonach, oferuje bezkonkurencyjną indywidualną obsługę klienta, globalną sieć oraz skrojone na miarę usługi, zarówno na rynkach uprzemysłowionych, jak i rozwijających się. Agility to przedsiębiorstwo notowane na giełdzie, wykazujące ponad 5 miliardów $ rocznego obrotu i zatrudniające ponad 22 000 pracowników w ponad 500 biurach w 100 krajach na całym świecie.

Agility jest obecne w Polsce od 2008 r., placówka w Warszawie specjalizuje się i we frachcie lotniczym oraz morskim, placówka we Wrocławiu – we frachcie drogowym oraz usługach logistycznych. Firma kładzie szczególny nacisk na indywidualną obsługę – oferuje rozwiązania logistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, doradza i pomaga.

Klient - Sommer
Klient - HL Display

Stanley Black & Decker

StanleyBlack&Decker to wiodący amerykański producent i dostawca wysokiej jakości markowych narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi – do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów. Jesteśmy drugą na świecie firmą oferującą handlowe, elektroniczne systemy ochronne oraz światowym liderem w dostarczaniu inżynierskich systemów mocowań z unikalnymi i mocno rozwijającymi się platformami w przemyśle naftowym i gazowym.
Nasze fabryki produkują narzędzia, które budują Twój świat!
Nasze marki to między innymi: Stanley, Black&Decker, DeWalt, Porter-Cable, Mac Tools, Facom, Lenox, Bostitch.

Od 1843 roku nasz CEL jest prosty: dostarczać narzędzia i rozwiązania, które sprawiają, że życie jest prostsze.

Bycie częścią naszego zespołu oznacza rozwój w środowisku ciągłych innowacji i pozytywnych zmian. To utrzymanie najwyższych standardów we wszystkim, co się robi, każdego dnia.

EEDC Gliwice jest modelowym magazynem StanleyBlack&Decker w Europie. Otwarty w 2009r, z ponad 100-osobową załogą, stabilnym kierownictwem, każdego roku osiągający, a nawet przekraczający założone cele w zakresie jakości, szybkości i generowanych oszczędności.
Posiadamy Zintegrowany System Zarządzania zgodny z normami ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 oraz ISO 50001 w zakresie jakości, środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy, energii oraz SA8000 – w zakresie odpowiedzialności, społecznej certyfikowany przez TUV Rheinland®.