Praca w 3M

Poniżej znajdziesz informacje na temat pracy w 3M Wrocław (woj. dolnośląskie) oraz 3M Janinów (woj. mazowieckie) - sprawdź, dlaczego warto dla nas pracować!

Dlaczego warto pracować w firmie 3M?

• Atrakcyjne zarobki – nawet do 5000 zł brutto miesięcznie  

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową 

• Praca w dużej i nowoczesnej fabryce

 

Od początku swojej działalności w Polsce, firma 3M przywiązywała ogromną wagę nie tylko do nowych inwestycji czy tworzenia kolejnych miejsc pracy, ale także zapewniania stabilnych warunków zatrudnienia w przyjacielskiej, opartej na szacunku i uczciwości atmosferze. Na osoby zatrudnione w naszych zakładach we Wrocławiu czeka szereg atrakcji – imprezy integracyjne czy Dni Otwarte, podczas których zapraszamy rodziny pracowników do zwiedzenia fabryk.

• Bezpłatny transport pracowniczy

• Biuro Manpower na miejscu w zakładzie we Wrocławiu 

• Bogaty pakiet benefitów

 

Wyznajemy zasadę, iż „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, dlatego chętnie promujemy aktywność fizyczną. Utworzyliśmy 3M Running Team, którego zawodnicy reprezentują firmę na zawodach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych; założyliśmy również zespoły piłki nożnej oraz kolarski. Stale szukamy inspiracji, aby nasze miejsce pracy było jeszcze bardziej przyjazne, dlatego każdy pracownik może zgłosić swój pomysł. Chcesz dowiedzieć się więcej? Dołącz do nas!

Co możemy Ci zaoferować?

Filozofia firmy 3M opiera się na założeniu, iż za sukcesem każdego przedsiębiorstwa stoją ludzie – osoby, którym zapewnia się dogodne warunki pracy, a także szansę na stały rozwój zawodowy. Dlatego też obok zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, oferujemy również szereg benefitów:

Firma 3M stworzyła ponadto bogaty program szkoleń, dzięki któremu pracownicy mają szansę zwiększyć swoje kompetencje lub dowiedzieć się, jak odpowiednio dbać o bezpieczeństwo w miejscu pracy. Zainteresowani mogą również zaangażować się w jedną z akcji charytatywnych prowadzonych przez firmę 3M. A wszystko to w przyjaznej i sympatycznej atmosferze.

Aktualne oferty pracy w 3M we Wrocławiu oraz w Janinowie

Stanowisko Lokalizacja Miasto Typ pracy Data publikacji
Operator wózka widłowego w 3M Dolnośląskie Wrocław Praca tymczasowa 2022-06-24 Zobacz
Pracownik produkcji w firmie 3M Dolnośląskie Wrocław Praca tymczasowa 2022-06-24 Zobacz
Pracownik produkcji w firmie 3M Dolnośląskie Oleśnica Praca tymczasowa 2022-06-24 Zobacz
Pracownik produkcji w firmie 3M Dolnośląskie Wrocław Praca tymczasowa 2022-06-02 Zobacz

Aplikuj lub zostaw swoje CV

Nie wiesz, na którą ofertę aplikować? Zostaw swoje dane kontaktowe i CV, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe!

Kim jesteśmy?

Firma 3M to jedna z najsilniej obecnych marek w Polsce, a w szczególności województwie dolnośląskim. Firma posiada 3 ośrodki produkcyjne – we Wrocławiu, Janinowie i Skomielnej Białej. Kompleks zakładów firmy 3M we Wrocławiu tworzy największy hub produkcyjny koncernu w tym regionie Europy – działa tu aż 7 zakładów produkcyjnych, specjalizujących się w wytwarzaniu artykułów z różnych dziedzin, w tym z branży medycznej czy przemysłowej.

Jakie produkty powstają więc we Wrocławiu? W naszych zakładach produkujemy zarówno plastry, jak i kleje przemysłowe, rozwiązania związane z ochroną osobistą (takie jak hełmy czy zatyczki do uszu) czy też artykuły związane z branżą motoryzacyjną. W Skomielnej Białej produkujemy tarcze ścierne, a w Janinowie produkty konsumenckie. Obecnie firma 3M w Polsce zatrudnia blisko 3 000 osób i oferuje ponad 10 000 produktów, z którymi spotykamy się aż 17 razy dziennie! Tak intensywne działania produkcyjne wiążą się ze szczególną dbałością o komfort oraz bezpieczeństwo pracy zatrudnionych osób, dlatego aktywnie zapobiegamy ewentualnym wypadkom.

Każdego roku realizujemy kilkanaście projektów służących poprawie warunków pracy (np. poprzez rozwiązania redukujące hałas), organizujemy również m.in. Dzień w Bezpiecznej Fabryce, w ramach którego aranżujemy kursy i spotkania ze specjalistami dla pracowników i ich rodzin, a także wdrożyliśmy program „Walk and talk”, który przewiduje nagradzanie osób, które w wyróżniający się sposób przestrzegają przepisów BHP.  Dzięki tak dużemu zaangażowaniu w dbałość o warunki pracy, na przestrzeni lat uzyskaliśmy wiele nagród i wyróżnień dla najlepszego pracodawcy, w tym m.in. tytuł Solidnego Pracodawcy Roku.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących pracy, firmy 3M lub procesu rekrutacji prosimy o kontakt.

Manpower OnSite 3M (odnośnie rekrutacji do 3M we Wrocławiu)
ul. Kowalska 143 (budynek AD/PI)
51-424 Wrocław

e-mail: 3m@manpower.pl

Kontakt telefoniczny:
696 078 812
606 504 249
604 055 231

 

Manpower Grodzisk Mazowiecki (odnośnie rekrutacji do 3M w Janinowie)
Ul. Żwirki i Wigury 1A
05-825 Grodzisk Mazowiecki

e-mail: grodzisk@manpower.pl

Kontakt telefoniczny:
882 907 245