Pracuj z Manpower w ABB!

Dowiedz się więcej o Grupie ABB, sprawdź nasze oferty pracy w Łodzi oraz w Aleksandrowie Łódzkim
i aplikuj jeszcze dziś!

Dlaczego warto aplikować
i pracować w ABB?

Firma ABB oferuje szeroki wachlarz możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym, począwszy od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych inżynierów - specjalistów z zakresu energetyki, automatyki i robotyki, aż po funkcje biznesowe: HR, finanse, zakupy, a także szeroko pojęte IT. Co możemy Ci zaoferować?

stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, renomowanej firmie,
umowę o pracę tymczasową z realną możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez ABB Sp. z o.o.,
możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji (kursy na wózki widłowe, suwnice),

• sprawną rekrutację oraz przyjazną atmosferę pracy,
dostęp do bogatego pakietu benefitów pozapłacowych Manpower Premium: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, atrakcyjnych zniżek pracowniczych w wielu firmach w Polsce – m.in. szkołach językowych, pizzeriach, bankach, kancelariach prawnych, centrach rozrywki, sklepach itp.

Skorzystaj z naszych ofert pracy w ABB!

Sprawdź nasze oferty pracy w Łodzi i Aleksandrowie Łódzkim i aplikuj na wybrane stanowisko:

Stanowisko Lokalizacja Miasto Typ pracy Data publikacji
Pracownik produkcji Łódzkie Aleksandrów Łódzki Praca tymczasowa 2022-06-12 Zobacz
Monter/Elektryk Śląskie Bielsko-Biała Praca tymczasowa 2022-06-10 Zobacz
Magazynier Łódzkie Aleksandrów Łódzki Praca tymczasowa 2022-06-10 Zobacz
Monter Śląskie Bielsko-Biała Praca tymczasowa 2022-06-10 Zobacz
Operator maszyn CNC Śląskie Bielsko Biała Praca tymczasowa 2022-06-03 Zobacz

ABB w Polsce

Dzięki swojej centralnej lokalizacji w Europie i wysoko wykwalifikowanej kadrze, Polska odgrywa szczególną rolę w rozwoju Grupy.

W Polsce ABB posiada główną siedzibę w Warszawie i zatrudnia ponad 5 000 pracowników. Ma 11 fabryk i 25 biur na terenie kraju. Zakłady produkcyjne ABB w Polsce obsługują zarówno rynek lokalny, jak również eksportują produkty do krajów całego świata.

W Krakowie zlokalizowane są trzy specjalistyczne centra: Centrum Badawcze ABB, które specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu elektroniki, robotyki i energetyki solarnej, Polskie Centrum Rozwoju Oprogramowania, które dostarcza oprogramowanie dla biznesów ABB oraz Globalne Centrum Usług Wspólnych (GBS), które świadczy usługi z zakresu finansów, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania systemami informatycznymi oraz łańcuchem dostaw dla klientów ABB na całym świecie.

 

Zakłady ABB znajdujące się w Łodzi i Aleksandrowie Łódzkim, wciąż powiększają się o nowe technologie, linie produkcyjne i innowacyjne maszyny.

Produkty z tych zakładów trafiają do niemal wszystkich krajów świata, dlatego też stale rośnie zapotrzebowanie na wysoce wykwalifikowaną kadrę, a tym samym podnosi się poziom zatrudnienia.

W Łodzi mieszczą się zakłady ABB odpowiadające między innymi za produkcję transformatorów, elementów izolacyjnych oraz komponentów transformatorowych. Z kolei w Aleksandrowie Łódzkim powstają energooszczędne i wysokoefektywne silniki elektryczne oraz napędy średnich napięć, przekształtniki dla ekologicznego transportu szynowego i przetwornice dla farm wiatrowych.

ABB na świecie

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu.

Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju z jednoczesną troską o minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Grupa ABB zatrudnia około 136 000 pracowników w ponad 100 krajach świata, a jej doświadczenie bazuje na ponad 125 latach działalności.

Masz pytania odnośnie ofert pracy w ABB?

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: +48 696 078 140

Napisz: lodz.sienkiewicza@manpower.pl

lub odwiedź biuro Manpower w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87.