Praca w ABB w Bielsku-Białej czeka na Ciebie!

Dlaczego warto pracować w ABB?

ABB dba o ludzi i ich historie. Firma tworzy bezpieczne, sprawiedliwe i integracyjne środowiska pracy, w którym pracownicy mogą odnosić sukcesy i rozwijać się. ABB w Bielsku-Białej jest wiodącym producentem rozdzielnic prądu stałego na świecie. Zakład produkuje m.in szafy sterownicze do turbin na farmy wiatrowe, rozdzielnice niskiego napięcia, czy prostowniki. Odbiorcami ABB są firmy z branży energetycznej, energetyki odnawialnej, kolejnictwa, przemysłu ciężkiego, przemysłu nowych technologii.

• Stabilne zatrudnienie 

• Nowoczesne środowisko pracy 

• Szkolenia oraz możliwość wdrożenia w ramach 2-tygodniowych warsztatów- Szkoła Elektryka 

• Przyjazne miejsce pracy

• Wsparcie konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia

•  Bezstresowa, sprawna rekrutacja i wdrożenie do pracy

Co możemy Ci zaoferować?

Firma zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od stanowiska i doświadczenia. Osoby zatrudnione będą mogły również liczyć na pakiety benefitów pozapłacowych, obejmujące między innymi prywatną opiekę zdrowotną, dodatkowe ubezpieczenie i karnet uprawniający do korzystania z obiektów sportowych. Pracownicy uzyskają także dostęp do programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, teatrów i restauracji.

Oferty pracy ABB

w Bielsku-Białej

Zakład ABB zlokalizowany jest naprzeciwko pętli autobusowej linii 10 i 24, tuż obok przystanku „Wapienica Park Przemysłowy ABB”. Osoby zmotoryzowane mogą dojechać na miejsce drogą S52 – to dogodny dojazd dla kandydatów z Cieszyna i Żywca. Na miejscu znajduje się duży parking dla pracowników.

Monter

 

Operator Maszyn CNC

 

Asystent w dziale zakupów

 

Pracownik transportu

 

Monter Elektryk

 

Monter Tester

 

Magazynier (K/M)

Kim jesteśmy?

ABB jest globalnym liderem w technologiach dla energetyki i automatyki z ponad 130-letnią historią działalności. Obecnie zatrudnia 105 tys. pracowników w ponad 100 krajach, w tym ponad 5000 osób w fabrykach i biurach w Polsce – m.in. w Warszawie, Aleksandrowie Łódzkim, Bielsku-Białej, Łodzi, Krakowie, Kłodzku czy Przasnyszu.

Na polskim rynku ABB działa od ponad 30 lat, prowadząc pełen zakres działalności biznesowej – od badań i rozwoju, przez projekty inżynieryjne i produkcję, aż po sprzedaż.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących pracy, firmy ABB w Bielsku-Białej lub procesu rekrutacji prosimy o kontakt:

 

Biuro Manpower Bielsko-Biała
ul. Słowackiego 9
Zapraszamy!

Kontakt telefoniczny:
+48 33 483 20 43

+ 48 504 363 045

+ 48 606 402 652

 

Kontakt mailowy:
pracawABB@manpower.pl

Dołącz do nas już teraz!