Praca w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego

Poniżej znajdziesz informacje na temat pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.oOdkryj możliwości pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łodzi!

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. To globalna sieć wyjątkowych ludzi i silnych marek, takich jak marek Bosch, Siemens, Gaggenau. Jako wiodący producent urządzeń i rozwiązań dla domu, przyczyniamy się do tego, aby życie ludzi było łatwiejsze. Wszyscy w BSH koncentrują się na innowacyjności, dlatego oferujemy fascynujące możliwości pracy dla tych, którzy chcą coś zmienić. Nasi pracownicy stale się rozwijają, ucząc się od siebie nawzajem i inspirując się nawzajem.

BSH posiada w Polsce 6 fabryk. W 3 łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w 2 wrocławskich piekarniki i lodówki, a w podrzeszowskiej fabryce w Głogowie Małopolskim – małe AGD. Oprócz produkcji, BSH w Polsce, posiada centra usług wspólnych w takich obszarach jak: usługi informatyczne, księgowe, handel zagraniczny czy centralne zakupy. BSH w Polsce rozwija Centrum Badań i Rozwoju w Łodzi oraz Centrum Kompetencyjne Digital &
E-Commerce.

Dlaczego warto pracować w BSH ?

Oferujemy doskonałe perspektywy kariery dla osób, które są gotowe na zmiany. Chcesz do nas dołączyć? To świetnie! W BSH znajdziesz odpowiednią pracę.

Każdy pracownik BSH odgrywa ważną rolę w kształtowaniu cyfrowej przyszłości oraz opracowywanie produktów i rozwiązań idealnie dopasowanych do konsumenta. Rewolucja cyfrowa dopiero się rozpoczęła, a my jesteśmy na nią jak najbardziej gotowi.

Kształtujemy przyszłość, wykorzystując innowacyjne technologie do tworzenia nowych możliwości dla klientów. Jutro jest naszym domem. Spraw, aby był
również Twój, i dołącz do naszego zespołu!

Co możemy Ci zaoferować?

Oferujemy pracę w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ z realną możliwością późniejszego zatrudnienia BEZPOŚREDNIO przez BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego!

Oferty pracy w BSH

Zapewniamy BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZY na wybranych trasach , dla zapewnienia komfortu pracownikom!

TRASA:

Łódź (Teofilów, Radogoszcz), Zduńska Wola, Daszyna, Piotrków Trybunalski, Brzeziny

Stanowisko Lokalizacja Miasto Typ pracy Data publikacji
Pracownik produkcji w B/S/H/ Dolnośląskie Wrocław Praca tymczasowa 2022-01-21 Zobacz
Operator wózka widłowego Łódzkie Łódź Praca tymczasowa 2022-01-03 Zobacz

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących ofert pracy
firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. lub procesu rekrutacji prosimy o kontakt.

 

natalia.matyszkiewicz@manpower.pl 

+ 48 696 547 436

 

Praca w BSH czeka właśnie na Ciebie!