Praca w Hitachi Energy Poland

Dlaczego warto pracować w firmie Hitachi Energy Poland?

• Dodatek do pracy w systemie 4 brygadowym – 729,30 zł 

Możliwość pracy w dni wolne z dodatkiem + 200% 

• Umowa o prace na pełen etat

• Konkurencyjny dodatek do pracy w porze nocnej

 

 

Hitachi Energy w Łodzi na ul. Aleksandrowskiej jest firmą złożoną z 4 zakładów produkcyjnych: Fabryki Transformatorów Dystrybucyjnych, Transformatorów Mocy, produkujemy także komponenty do transformatorów oraz elementy izolacyjne. W ostatnim czasie, pomimo wielu wyzwań, w tym pandemii koronawirusa, nie zwalnia tempa. Z związku z powiększaniem Naszego portfolio Klientów, a tym samym zapotrzebowaniem na Nasze produkty, rozbudowujemy Nasz zespół produkcyjny.

• Nagrody roczne 

Kursy na wózki widłowe, suwnice 

• Benefity ManpowerGroup Premium (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, szereg zniżek u naszych partnerów na terenie całej Polski)

 

 

Hitachi Energy oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia pracy. Oferujemy pracę w nowoczesnym parku maszynowym a każdemu nowemu pracownikowi gwarantujemy profesjonalne szkolenia stanowiskowe, rozwój oraz najwyższe standardy BHP. Gwarantujemy szkolenia zawodowe i certyfikujące w zakresie technicznym, a także szeroki wachlarz możliwości rozwoju oraz benefitów. Pracę u nas znajdą osoby chętne do nauki, ambitne i zaangażowane

Co możemy Ci zaoferować?

Aktualne oferty pracy

Stanowisko Lokalizacja Miasto Typ pracy Data publikacji
Lakiernik Łódzkie Łódź Praca tymczasowa 2022-06-26 Zobacz
Spawacz Łódzkie Łódź Praca tymczasowa 2022-06-20 Zobacz
Monter/Nawijacz/Operator Łódzkie Łódź Praca tymczasowa 2022-06-17 Zobacz
Pracownik produkcji Łódzkie Łódź Praca tymczasowa 2022-05-29 Zobacz

Kim jesteśmy?

Hitachi Energy jest globalnym liderem technologicznym, który buduje zrównoważoną energetyczną przyszłość dla wszystkich. Obsługujemy klientów w sektorach użyteczności publicznej, przemysłu i infrastruktury, oferując innowacyjne rozwiązania i usługi w całym łańcuchu wartości. Wraz z klientami i partnerami wdrażamy pionierskie technologie i umożliwiamy cyfrową transformację niezbędną do przyspieszenia rozwoju energetyki w kierunku neutralnej węglowo przyszłości.

Dążymy do tego, by światowy system energetyczny stał się bardziej zrównoważony, elastyczny i bezpieczny, przy zachowaniu właściwych proporcji między wartościami społecznymi, środowiskowymi i ekonomicznymi. Hitachi Energy ma udokumentowane doświadczenie i niezrównaną zainstalowaną bazę urządzeń w ponad 140 krajach. Centrala firmy mieści się w Szwajcarii. Zatrudniamy około 38 000 pracowników w 90 krajach, osiągając przychody z działalności na poziomie około 10 mld USD rocznie.

Aplikuj lub zostaw swoje CV

Nie wiesz, na którą ofertę aplikować? Zostaw swoje dane kontaktowe i CV, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe!

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących ofert pracy w firmie Hitachi lub procesu rekrutacji prosimy o kontakt.

+48 696 078 140

paulina.tomczak@manpower.pl