Praca w Johnson Matthey Poland

Twórz z nami przyszłość! Rozpocznij pracę w jednej z najnowocześniejszych fabryk katalizatorów w Europie!

 

  • Nie posiadasz doświadczenia – masz możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w nowej firmie produkcyjnej z kapitałem brytyjskim;

   

  • Interesują Cię ciekawe procesy produkcyjne – hala produkcyjna
   firmy jest wysoce zautomatyzowany

 

  • Chcesz się rozwijać –  pracownicy Johnson Matthey mają dostęp do szerokiego pakietu szkoleń wewnętrznych dzięki czemu mogą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i mają realne możliwości awansu

Dlaczego warto pracować w firmie Johnson Matthey Poland?

TWORZ Z NAMI PRZYSZŁOŚĆ!
Jesteśmy członkami Koalicji Przyjazna Rekrutacja!

Firmę wyróżnia przede wszystkim atrakcyjna oferta, świetna i przyjazna atmosfera, praca w międzynarodowym środowisku jak również drogi i ciekawy proces produkcji.

Inspirujemy świat nauki, podnosimy jakość życia.
Przestrzegamy najwyższych standardów BHP, promujemy dbałość o dobre samopoczucie zarówno w pracy, jak i poza nią. Chcemy chronić naszą planetę.

Jesteśmy rzetelni
Robimy to, co właściwe, dla ludzi i dla świata. Dotrzymujemy zobowiązań i oczekujemy tego samego od innych. Zabieramy głos, gdy pojawia się problem.
Przykładamy wagę do relacji międzyludzkich, a także do traktowania innych osób z szacunkiem i troską.

Współpracujemy
Zawsze zachęcamy do współpracy, zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią. Namawiamy do dzielenia się z innymi i dostrzegania różnych punktów widzenia.Podchodzimy do problemów wspólnie, testujemy nowe pomysły w praktyce i jesteśmy dumni z tego, że nasz wspólny wkład prowadzi do stworzenia czegoś lepszego dla naszych klientów, ale również dla naszej firmy.

Wprowadzamy innowacje i ulepszenia
Stosujemy nowe rozwiązania, aby wzmacniać naszą pozycję, a świat czynić czystszym i zdrowszym. Jesteśmy pewni siebie i wytrzymali wobec postępujących zmian. Stale rośniemy i rozwijamy się, aby mieć pewność, że jesteśmy liderem na wybranych przez nas rynkach.

Mamy wszystko pod kontrolą
Bierzemy odpowiedzialność za nasza pracę i zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy częścią większej całości. Przejmujemy inicjatywę, poszukujemy przejrzystości i wymagamy najwyższych standardów, zarówno od siebie, jak i od naszych współpracowników.

 

Oferty pracy Johnson Matthey Poland

Stanowisko Lokalizacja Miasto Typ pracy Data publikacji

Kim jesteśmy?

Stale udoskonalamy technologię! Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy katalizatorów do silników gazowych, benzynowych i wysokoprężnych. Dbamy o czystszy i zdrowszy świat, dziś i dla przyszłych pokoleń!

Nowa fabryka katalizatorów w Gliwicach. Nasz zakład zajmuje powierzchnię około 23 tys.m² i jest największym tego typu przedsięwzięciem w regionie. Duża skala projektu i utworzenie około 400 nowych miejsc pracy to ogromna szansa na rozwój w międzynarodowym środowisku, zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i absolwentów szkół wyższych. Nasz zakład składa się z dwóch linii produkcyjnych umożliwiających produkcję pełnej gamy najbardziej zaawansowanych katalizatorów przy użyciu naszych najnowocześniejszych technologii.

Nasze produkty trafią do wielu modeli samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych oraz maszyn budowlanych. Obecnie na rynku około 1/3 samochodów jest wyposażona w nasze katalizatory. Nasz projekt zakłada również możliwość rozbudowy zakładu o dwie dodatkowe linie produkcyjne, dzięki czemu w przyszłości powstaną setki kolejnych miejsc pracy dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności w przemyśle chemicznym. Jesteśmy członkami Koalicji Przyjazna Rekrutacja.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących ofert pracy
firmy Johnson Matthey Poland lub procesu rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny:

 

Konsultant:

Karolina Kapustka
tel.: 660 451 062
karolina.kapustka@manpower.pl

 

oraz zapraszamy do spotkania w naszym biurze, które mieści się przy ul. Wrocławskiej 10 w Gliwicach.