Rozpędź swoją karierę w Nexteer!

Nasza praca zwiększa bezpieczeństwo i komfort prowadzenia samochodów milionów kierowców na całym świecie.

Kim jesteśmy?

Nexteer Automotive jest globalnym koncernem motoryzacyjnym z siedzibą w USA, który czerpie z ponad 100-letniego doświadczenia w produkcji systemów sterowania. Nasza praca zwiększa bezpieczeństwo i komfort prowadzenia samochodów milionów kierowców na całym świecie.

Tworzymy przyjazne dla środowiska systemy sterowania dla największych koncernów motoryzacyjnych na świecie, takich jak BMW, FCA (Fiat Chrysler Automobiles), Ford, General Motors czy PSA Peugeot Citroen. Na całym świecie zatrudniamy ponad 13 000 osób, które łączy pasja do tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla jednej z największych gałęzi globalnej gospodarki. Jako pierwsza firma na świecie wdrożyliśmy do seryjnej produkcji układy kierownicze ze wspomaganiem elektryczny, których globalnie wyprodukowaliśmy już ponad 50 milionów.

Aktualne oferty pracy
w Nexteer Automotive Poland

Stanowisko Lokalizacja Miasto Typ pracy Data publikacji

Jak rozpędzamy kariery
w Nexteer Automotive?

Sukces, który firma Nexteer odnosi od ponad 100 lat, jest w głównej mierze wynikiem talentu i zaangażowania naszych pracowników. Posiadając spuściznę innowacyjnych produktów oraz rosnącą, globalną bazę ponad 50 klientów, oferujemy Ci możliwość ekscytującej kariery. Nexteer oferuje warunki pracy, które są konkurencyjne nie tylko na rynku lokalnym, ale także globalnym. Nasze programy dostosowane są do różnych grup pracowników. Kieruje nami wiara, iż im bardziej zaangażowani są nasi pracownicy, tym lepsza jest nasza firma. Jeżeli jesteś pracownikiem firmy Nexteer, możesz liczyć na pełne wsparcie Twoich celów edukacyjnych i zawodowych.

Czy jesteś gotowy do działania?

Czy posiadasz:

• Umiejętności szybkiej i skutecznej adaptacji oraz rozwiązywania problemów klientów?

• Możliwości, aby brać udział w innowacyjnych przedsięwzięciach, które sprawią, że pojazdy staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe?

• Chęć budowania swojej kariery w jednej z najdłużej działających i najbardziej innowacyjnych firm w branży motoryzacyjnej? Pozostajesz o krok przed innymi?

Co oferujemy?

• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Dostęp do najnowszych technologii
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• Możliwość rozwoju poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach i zajęciach językowych
• Atrakcyjny system wyróżnień pracowników
• Dofinansowanie do posiłków
• Bogaty pakiet socjalny
• Imprezy integracyjne
• Stabilne zatrudnienie

Zdrowie

GRUPOWE UBEZPIECZENIE PZU

Dołączając do Nexteer, otrzymujesz możliwość przystąpienia do pakietu zdrowotnego PZU, który umożliwia bezpłatny dostęp do lekarzy-specjalistów na terenie całej Polski.

Program Multisport Benefit Systems

Propagujemy aktywny tryb spędzania czasu wolnego dofinansowując pracownikom karty Multisport Benefit Systems.

Dofinansowanie do okularów

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie swoich pracowników Nexteer Automotive zapewnia dofinansowanie zarówno do podstawowych, jak i specjalistycznych badań okulistycznych oraz dofinansowanie do okularów korekcyjno – ochronnych i do pracy przy monitorze ekranowym.

Integracja

Piknik Rodzinny

W okresie letnim pracownicy Nexteer Automotive spotykają się na corocznym, plenerowym Pikniku Rodzinnym. W trakcie imprezy odbywają się liczne konkursy, warsztaty oraz pokazy, a dodatkowo każda edycja urozmaicona jest obecnością znanych artystów. Jest to dobra okazja do integracji pracowników i ich rodzin.

Spotkania Świąteczne

W grudniu odbywają się Spotkania Świąteczne, w których uczestniczą wszyscy pracownicy. Spotkania połączone są z uroczystym obiadem.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących ofert pracy,
firmy Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o. lub procesu rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny: 668 341 729 lub też zapraszamy do spotkania w naszych biurach:

Manpower Tychy
ul. Niepodległości 55
43-100 Tychy

e-mail: tychy.niepodleglosci@manpower.pl

Kontakt telefoniczny:
32 793 71 58

Manpower Gliwice
ul. Wrocławska 10
44-100 Gliwice

e-mail: gliwice.wroclawska@manpower.pl

Kontakt telefoniczny:
32 793 71 54