Praca w NGK Ceramics Polska

Poniżej znajdziesz informacje na temat pracy w NGK Ceramics - międzynarodowego lidera w branży produktów ceramicznych oraz w przemyśle energetycznym i elektronicznym.

Kim jesteśmy?

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o jest zakładem produkcyjnym będącym częścią międzynarodowej grupy NGK Insulators Ltd., światowego lidera w produkcji materiałów technologicznych. Grupa NGK wywodzi się z założonej w 1919 roku w Japonii fabryki materiałów ceramicznych, a obecnie Korporacja NGK za swoją centralą zlokalizowaną w Nagoi jest światowym liderem we wszystkich kierunkach swojej działalności w wielu regionach świata w ramach trzech branż biznesowych:

  • Przemysł Energetyczny
  • Produkty Ceramiczne
  • Przemysł Elektroniczny

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.  znajduje się w Gliwicach przy ulicy Jana Gutenberga 6 w specjalnej Strefie Ekonomicznej. Jest zakładem produkcyjnym, który od 2004 roku specjalizuje się w produkcji DPF – filtrów ceramicznych cząstek stałych do silników diesla, mających za zadanie usuwać cząstki sadzy i inne składniki z gazów spalinowych czyniąc je bardziej bezpiecznymi dla środowiska i ludzi. Od stycznia 2013 roku w nowej hali produkcyjnej zlokalizowanej na terenie istniejącej fabryki filtrów DPF produkowane są sensory (Smart NOx Sensor) do samochodów osobowych jak i ciężarowych, który znajduje się bezpośrednio w układzie wydechowym pojazdu. Czujnik, służy do stałego pomiaru zawartości NOx (tlenków azotu) w gazach spalinowych samochodów. W 2014 roku została uruchomiona produkcja wielko rozmiarowych substratów ceramicznych(LSH)stosowane jako wkłady katalityczne w silnikach diesla.

Dlaczego warto pracować w NGK Ceramics?

Firma NGK Ceramics Polska Sp. z o.o jest japońską firmą z wieloletnią tradycją i cechuje się profesjonalnym podejściem zarówno do produktów jakie wykonują, a przede wszystkim do wszystkich pracowników. Według Filozofii Korporacyjnej NGK „Wszystkie produkty i technologie NGK muszą tworzyć nową wartość i przyczyniać się do poprawy jakości życia”. Co za tym idzie Poszanowanie Praw Człowieka i zapewnienie odpowiednich warunków pracy.

NGK kładzie nacisk na to, aby zaangażowanie każdego pracownika w życie i strategie firmy pozwalało nawiązać długoterminową współpracę z firmą, realizując cele biznesowe  korporacji w powiązaniu z realizacją indywidualnych celów każdego pracownika. Dbają o rozwój pracowników każdego szczebla organizacji stwarzając szerokie możliwości podwyższania swoich kompetencji poprzez szkolenia i wsparcie w samodoskonaleniu i edukacji. Stosują systemy ocen pozwalające weryfikować umiejętności i identyfikować potrzeby szkoleniowe oraz umożliwiają poprzez nominacje wewnętrzne rozwój kariery zawodowej.

Aktualne ogłoszenia

Poniżej znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy w NGK Ceramics Polska. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące którejś z nich, prosimy o kontakt.

Stanowisko Lokalizacja Miasto Typ pracy Data publikacji

Kontakt

 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących pracy, firmy NGK Ceramics Polska lub procesu rekrutacji prosimy o kontakt.

 

Rekrutacja do zakładu w Gliwicach:
Manpower Gliwice
ul. Wrocławska 10
44-100 Gliwice

 

+48 698 762 191

hanna.hibszer@manpower.pl

 

Rekrutacja do zakładu w Dąbrowie Górniczej (Tucznawa):
Manpower Sosnowiec
ul. Małachowskiego 1a
41-200 Sosnowiec

 

+48 698 762 191

hanna.hibszer@manpower.pl