Praca w Philip Morris Polska

Sprawdź dlaczego warto podjąć pracę dla wiodącej, międzynarodowej firmy tytoniowej, posiadającej sześć z 15 największych marek międzynarodowych.

Kim jesteśmy?

pmi-challenge

Philip Morris Polska Distribution jest częścią Philip Morris International wiodącej międzynarodowej firmy tytoniowej, posiadającej sześć z piętnastu największych marek międzynarodowych, a nasze produkty są sprzedawane na ponad 180 rynkach.

Philip Morris Polska Distribution (PMPL-D) ma siedzibę w Krakowie, biuro w Warszawie oraz centra dystrybucji w całym kraju. PMPL-D zajmuje się sprzedażą i dystrybucją wyrobów tytoniowych na polskim rynku. Na sukces naszej firmy niewątpliwie wpływa profesjonalizm i zaangażowanie naszych pracowników, między innymi z działów marketingu, sprzedaży i dystrybucji, którzy nieustannie dbają o wzrost pozycji naszych marek oraz budowanie ich odpowiedniej dystrybucji i dostępności.

Nasza codzienna działalność nie ogranicza się wyłącznie do produkcji papierosów. Jest ona również związana z naszym podejściem do biznesu oraz kontaktami z otoczeniem zewnętrznym.

Jednym z naszych głównych celów jest bycie firmą odpowiedzialną społecznie, zarówno w skali lokalnej, jak i globalnej.

W samym 2013 roku firma PMI przekazała 39 mln USD na wsparcie ważnych inicjatyw społecznych na całym świecie, współpracując z ponad 300 organizacjami w 70 krajach.

Dlaczego warto u nas pracować?

Rozwój:

Chcesz, żeby Twoja kariera nabrała tempa? Szukasz tej jednej furtki, która otworzy przed Tobą miliony nowych możliwości?  

Witamy!

Tu zdobędziesz umiejętności, które otworzą Ci drzwi do każdej ścieżki kariery.
Masz swoje zdanie — chcemy je usłyszeć.
Masz swoją wizję — chcemy ją poznać.
Wyróżniasz się — dlatego właśnie tu jesteś.

Pomożemy Ci wpływać na rzeczywistość, już od pierwszego dnia. Będziemy również inwestować w Ciebie. Pomożemy Ci rozwijać mocne strony przez ustrukturyzowane szkolenia o wysokiej jakości i spontaniczną naukę. Bądź jednocześnie uczniem i nauczycielem. Mamy duże plany, więc potrzebujemy umysłów takich jak Twój. Dołącz do nas!

 

Na co jeszcze czekasz?

Nasi pracownicy są jedną z naszych najmocniejszych stron i kluczem do sukcesu firmy. Na całym świecie zatrudniamy ponad 82 000 pracowników, posługujących się ponad 80 językami i pochodzących ze wszystkich zakątków świata. Pragniemy przyciągać, motywować i utrzymywać największe światowe talenty. Wspieramy naszych pracowników poprzez indywidualne programy rozwoju osobistego i zawodowego, pozwalające dostrzec potencjał i nagradzać osiągnięcia.

rozwoj

 

Środowisko pracy

Wszyscy pracodawcy twierdzą, że są najlepsi. My mamy na to dowód!

Firma Philip Morris International ma zaszczyt ogłosić otrzymanie certyfikatu Top Employer w regionie Europy i Bliskiego Wschodu. Tytuł Top Employer przyznawany jest tylko najlepszym europejskim pracodawcom, którzy oferują najwyższe standardy zatrudnienia, wdrażają nowoczesne praktyki w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i stale dążą do zapewnienia pracownikom optymalnych warunków pracy. Otrzymaliśmy ten certyfikat po raz czwarty z rzędu w Europie, plasując się na trzecim miejscu, i po raz pierwszy w krajach Bliskiego Wschodu. To dowód uznania dla doskonałego środowiska pracy w naszej firmie i wyjątkowych szans rozwoju, jakie oferujemy swoim pracownikom.

Dlatego właśnie uwielbiamy tu pracować i Tobie również się tu spodoba, gdy do nas dołączysz.

Aktualne oferty pracy do PMI

Stanowisko Lokalizacja Miasto Typ pracy Data publikacji

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących pracy, firmy Philip Morris International lub procesu rekrutacji prosimy o kontakt.

Manpower
ul. Prosta 68
00-838 Warszawa
tel. 22 487 53 24
email: pmi@manpower.pl