Nastała Twoja Era

To Twój czas, aby odkryć swoje możliwości razem z agencją zatrudnienia Manpower.

Zostaw swoje CV

Dodaj swoje CV do naszej bazy kandydatów. W Manpower ciągle pojawiają się nowe stanowiska pracy. Być może już wkrótce będziemy mieć ofertę dla Ciebie.

Prześlij CV

Opcje zatrudnienia

W Manpower rozumiemy, że dobra praca musi być dopasowana nie tylko do Twoich umiejętności i doświadczenia, ale także do sposobu, w jaki chcesz pracować. Dlatego zawsze dajemy Ci wybór.

Miej z pracy to, czego chcesz.

Nadszedł Twój czas. Od ponad 60 lat pomagamy ludziom w znajdywaniu satysfakcjonującej pracy. Rozumiemy, że każdy sprawdza się najlepiej w innych warunkach. Niektórzy preferują różnorodność doświadczeń i wyzwań. Inni stabilność stanowiska na lata. Niektórzy chcą koniecznie przychodzić na dziewiątą i wychodzić punkt piąta, a inni wolą elastyczne godziny.

Jesteśmy liderem w branży usług zatrudnienia – naszą pracą jest znalezienie Ci pracy. Pracy dopasowanej nie tylko do Twoich umiejętności i zatrudnienia, lecz także do tego, co dla Ciebie najważniejsze. Niezależnie, czy interesują Cię krótkoterminowe projekty, czy chcesz wypróbować dane stanowisko zanim zaangażujesz się na dłużej, czy może po prostu potrzebujesz więcej równowagi między życiem osobistym a pracą – w Manpower mamy doświadczenie, zasoby i możliwości, które pozwolą nam dopasować do Ciebie odpowiednią pracę. Sprawdź swoje i nasze możliwości.

Praca tymczasowa

Jeśli lubisz elastyczne godziny i zróżnicowane środowiska pracy, oferta Manpower w zakresie pracy tymczasowej będzie dla Ciebie najlepsza. Krótkoterminowe projekty pozwalają Ci pracować nad swoimi umiejętnościami i zdoby

Dowiedz się więcej

Praca tymczasowa z opcją stałego zatrudnienia

Pragniesz dostać się do firmy, którą podziwiasz, albo postawić pierwsze kroki w konkretnej branży? A może chcesz zwiększyć swoje szanse na stałe stanowisko jednocześnie poznając lepiej firmę zanim się zaangażujesz?

Dowiedz się więcej

Praca stała

Co sprawia, że związki trwają i mają się dobrze? Kompatybilność. Dlatego też robimy wszystko, aby znaleźć oferty pracy perfekcyjnie dopasowane do Twoich umiejętności, zainteresowań, stylu pracy i celów zawodowych.

Dowiedz się więcej

Porady dla kandydatów

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie kariery albo podpowiedzi i narzędzi do szukania pracy – jesteś w odpowiednim miejscu. Znajdziesz tu zbiór praktycznych informacji na temat tworzenia perfekcyjnego CV, sukcesu na rozmowie rekrutacyjnej, zdobywania awansów i nie tylko.

Od ponad 60 lat pomagamy ludziom takim jak Ty w zdobywaniu wartościowego zatrudnienia – więc wiemy, co to znaczy szukać pracy. Częścią naszej misji jest ułatwienie i uprzyjemnienie Ci tego zadania. Dzięki bliskiej współpracy określimy Twoje mocne strony, przygotujemy Cię do poszukiwań i wykorzystamy nasze kontakty do promocji Twoich umiejętności.

Sam również możesz zadbać o to, aby zrobić świetne wrażenie zarówno na papierze jak i na spotkaniu. W ten sposób zwiększysz swoje szanse. W tym dziale znajdziesz kluczowe porady oraz praktyczne wskazówki i narzędzia, które pomogą Ci zdobyć wymarzoną pracę i pozostać na topie, kiedy już zaczniesz. Dzięki naszej pomocy będziesz w stanie osiągnąć więcej, niż kiedykolwiek wydawało Ci się możliwe.

Przejdź do interesującej Ciebie części:

Poszukiwanie pracy

Poszukiwanie pracy to pierwszy krok do zmiany swojego życia zawodowego. Dzięki naszym poradom łatwiej będzie Ci znaleźć wymarzoną pracę!

Zobacz porady

Zdobycie pracy

Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną to połowa sukcesu. Co zrobić, aby dobrze wypaść i otrzymać prace? Sprawdź porady naszej agencji zatrudnienia.

Zobacz porady

W pracy

W nowym miejscu pracy każdy chciałby zrobić dobre wrażenie. Przeczytaj nasze rady, jeśli chcesz się poczuć pewniej w pierwszych dniach w nowej organizacji!

Zobacz porady

Manpower Premium

Z myślą o naszych pracownikach stworzony został program Manpower Premium. Współpracujemy jedynie z zaufanymi partnerami, którzy specjalnie dla naszych pracowników przygotowali atrakcyjniejsze od ogólnie dostępnych na rynku oferty. Każdego dnia dążymy do uatrakcyjnienia programu poprzez umożliwienie dodatkowych korzyści, zniżek oraz innych benefitów.

Dzięki temu każdy z pracowników, po spełnieniu wymagań danego Partnera, może skorzystać z wyjątkowej propozycji. Nasi pracownicy mają możliwość podpisania umowy na telefon z abonamentem w atrakcyjnych cenach, otrzymania pakietów dodatkowych minut, Internetu, skorzystania ze zniżek na zakup produktów lub usług, etc.

Szczegóły oferty Manpower Premium znajdziesz w agencji Manpower, z którą jesteś w kontakcie.

Pytania i odpowiedzi

1. Pracę na jakich stanowiskach może zaproponować Manpower?

Manpower posiada oferty pracy stałej, tymczasowej i w niepełnym wymiarze godzin dla kandydatów o różnych kwalifikacjach i z różnym doświadczeniem, w firmach z rożnych sektorów. Aby zapoznać się z naszymi aktualnymi ofertami pracy, przejdź do wyszukiwarki ofert pracy.

2. Jak wygląda proces zatrudnienia przez Manpower?

Posiadamy aktualne informacje dotyczące ofert pracy w różnych sektorach rynku i na różnych stanowiskach. Trzymamy rękę na pulsie, zarówno jeśli chodzi o oferty pracy dostępnej od zaraz, jak i przyszłe rekrutacje firm z nami współpracujących. Jeśli Twoje umiejętności oraz zainteresowania odpowiadają rekrutacjom, jakie aktualnie prowadzimy, z pewnością Cię do nich zaprosimy. Informacje uzyskane między innymi podczas wywiadu kompetencyjnego pozwolą nam lepiej dopasować Twoje kompetencje i Twoją osobowość do odpowiedniego pracodawcy. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej przygotować Cię do szybkiej aklimatyzacji i realizowania Twoich celów..

3. Czy mogę szukać pracy na własną rękę?

Tak. Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać szukając pracy jest zarejestrowanie się i stworzenie swojego profilu. Profil daje Ci możliwość śledzenia aktualnych ofert pracy w Polsce i za granicą.

4. Czy mogę liczyć na wsparcie Manpower jak już rozpocznę pracę?

W przypadku, gdy podejmiesz pracę tymczasową oferowaną przez naszą agencję, jako Twój pracodawca będziemy nadal Cię wspierać i służyć radą w kwestiach związanych z HR. Jako Twój pracodawca, Manpower odpowiada za wszystkie formalności związane z zatrudnieniem, zaświadczeniami, dokumentacją pracowniczą, wynagrodzeniem oraz innymi kwestiami, które są związane z zatrudnieniem. Kontaktem w sprawach merytorycznie związanych z wykonywaną przez Ciebie pracą będzie natomiast firma, dla której będziesz pracować.

5. Co jeśli Twoim pracodawcą będzie firma współpracująca z Manpower?

Zależy nam na tym, aby zapewnić Ci maksimum komfortu, dlatego będziemy do Twojej dyspozycji w czasie, kiedy będziesz się wdrażać. Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy byli zadowoleni i każdego dnia z przyjemnością przychodzili do pracy, dlatego z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Twoje pytania oraz rozwiejemy wątpliwości w każdej chwili, kiedy będziesz tego potrzebować. W kwestiach merytorycznie związanych z Twoją pracą, kontaktem dla Ciebie będzie Twój pracodawca.

6. Co się dzieje, kiedy kończę współpracę z Manpower?

Konsultant Manpower śledzi Twój status i wie, kiedy Twoja umowa o pracę dobiega końca. Dzięki temu, jeśli będzie taka możliwość będzie mógł Ci zaproponować nową pracę. To, co jest dla nas ważne to aktualna informacja na Twój temat – uaktualniaj na bieżąco profil Mój Manpower tak, byśmy wiedzieli jak wygląda Twoja dyspozycyjność oraz oczekiwania na przyszłość. Zachęcamy również do stałego śledzenia ofert pracy, jakimi dysponuje Manpower. Być może znajdzie się wśród nich oferta, która szczególnie Cię zainteresuje.

7. W jaki sposób Manpower chroni moje dane osobowe?

W swojej pracy agencja zatrudnienia Manpower zwraca szczególną uwagę na ochronę danych osobowych. Działamy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Jeśli interesują Cię szczegóły, zapoznaj się z Polityką Prywatności.