Czym jest konto Manpower?

Konto umożliwia korzystanie z usług oferowanych przez Manpower. Profil stwarza możliwość zbudowania spójnego i profesjonalnego wizerunku. Umożliwia również korzystanie z dodatkowych opcji serwisu, dzięki czemu kandydat będzie mógł otrzymywać powiadomienia, przeglądać najnowsze i rekomendowane oferty pracy i być zawsze na bieżąco.

Dlaczego warto założyć konto?

Po utworzeniu konta kandydat będzie mógł w dużo wygodniejszy sposób korzystać ze wszystkich funkcji serwisu.

  • Oferty dopasowane do Ciebie

    Otrzymasz na maila oferty pracy dopasowane do Twoich preferencji i profilu zawodowego.

  • Powiadomienia o ofertach

    Otrzymasz oferty dopasowane do Ciebie – wyślemy Ci tylko oferty dopasowane do Twoich potrzeb, które znajdziesz również w koncie na Manpower.

  • Pełna historia aplikacji

    Będziesz na bieżąco w historii wysłanych aplikacji.

Pytania i odpowiedzi

W celu założenie konta kliknij na przycisk "Załóż swoje konto" znajdujące się na górze oraz dole tej strony. Następnie, uzupełnij formularz rejestracyjny oraz zaznacz stosowne zgody i regulamin, po czym kliknij w przycisk "Zarejestruj się". Na wskazany adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w link, Twoje konto będzie już aktywne.

Oferty dopasowywane są do Twojego profilu na podstawie branż oraz lokalizacji zaznaczonych na etapie rejestracji.

Branże oraz lokalizacje możesz zmienić po zalogowaniu na swoje konto w zakładce "Profil".

W celu resetu hasła, na stronie logowania kliknij w przycisk "Zapomniałeś hasła?". Następnie wprowadź adres e-mail podany w trakcie rejestracji i kliknij przycisk "Zresetuj hasło". Na Twój adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający reset hasła.

CV oraz inne dokumenty aplikacyjne (np. referencje lub certyfikaty) możesz dodać w zakładce "Profil" poprzez przeciągnięcie ich we wskazane miejsce lub moduł dodawania.

Dołącz do nas już teraz!