Praca w Mondelez International

Jeśli chcesz pracować w najsłodszych zakładach pracy w Polsce, sprawdź naszą ofertę pracy w Mondelez International produkującej w swoich zakładach najpopularniejsze słodycze w Polsce!

Mondelēz International w Polsce

W Mondelēz International każdego dnia dbamy o to, abyś mógł wciąż rozkoszować się jakością marek, które dobrze znasz. Z pasją tworzymy przekąski, które dostarczają pyszne chwile radości.

Wyobraź sobie firmę, która osiąga 35 miliardów dolarów rocznego obrotu. Przychodzi Ci na myśl wielka, globalna firma z ogromnym portfolio znanych marek czy start-up, który aż kipi od kreatywności i świeżych pomysłów? Mondelēz International to jedno, i drugie. Mamy siłę wielkiego okrętu i zwrotność małej łodzi.

Zatrudniamy tysiące ludzi na całym świecie – 3300 z nich w Polsce, w naszych 7 fabrykach, biurze i siłach sprzedaży. Jesteśmy dumni z niezwykłych marek, które dostarczają wiele radości milionom ludzi. Jednocześnie zachowujemy nastawienie i sposób działania właściwe pełnym energii start-upom.

Wierzymy, że ta kombinacja pozwala nam prowadzić nasz biznes w zupełnie nowy sposób. Taki, który umożliwia nam skupianie się na rozwoju i osiąganiu kolejnych sukcesów, bez czekania na nie miesiącami. Wiemy, że wielkie firmy mogą się wiele nauczyć od małych. Dlatego jesteśmy i wielcy, i mali.

Chcesz się przekonać, jak to działa w praktyce? Szukamy pełnych pasji ludzi, którzy dzielą nasze wartości i chcą stać się częścią niezwykłego zespołu. Wybierz ofertę dla siebie i zaaplikuj.

Aplikuj na nasze ogłoszenia!

Jeśli chcesz razem z nami tworzyć pyszne chwile radości, w swojej pracy wykorzystywać unikalne technologie i pracować w zgranym zespole, który dba o przyjazną atmosferę dołącz do Mondelēz International w Polsce!

Stanowisko Lokalizacja Miasto Typ pracy Data publikacji
Pakowacz Dolnośląskie Bielany Wrocławskie Praca tymczasowa 2022-06-24 Zobacz
Pracownik produkcji Podkarpackie Jarosław Praca tymczasowa 2022-06-24 Zobacz
Pracownik produkcji Śląskie Cieszyn Praca tymczasowa 2022-06-24 Zobacz
Technik liniowy Opolskie Skarbimierz Praca stała 2022-06-10 Zobacz
Pracownik Produkcji - Praca Wakacyjna Opolskie Skarbimierz Praca tymczasowa 2022-06-02 Zobacz
Operator Maszyn Opolskie Skarbimierz Praca tymczasowa 2022-06-02 Zobacz

Dlaczego warto pracować w Mondelez?

Rozwój

Jako globalna firma oferujemy ogromne możliwości rozwoju, zarówno w naszych strukturach międzynarodowych, jak i lokalnych. Wspieramy indywidualny rozwój pracowników na wszystkich szczeblach organizacji. Nasi pracownicy rozwijają się w wybranych przez siebie obszarach i stają najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie. Wierzymy, że praca wykonywana z pasją daje prawdziwą przyjemność. Doceniając zaangażowanie pracowników, wspomagamy ich w budowaniu ścieżki rozwoju zawodowego oraz dajemy szanse realizowania własnych pomysłów. Tym, którzy lubią wyzwania stwarzamy możliwość zmiany miejsca w strukturach firmy i sprawdzenia się w różnorodnych rolach. Z nami masz pewność, że – niezależnie od tego, jaką drogę rozwoju wybierzesz – będziemy Cię wspierać!

Rozwój pracowników Mondelēz International w Polsce opiera się na modelu 70-20-10, według którego aż 70% wpływu na rozwój pracownika ma doświadczenie. 20% to coaching, feedback i relacje ze współpracownikami, a 10% stanowią  tradycyjne szkolenia i warsztaty. Jeśli tylko taki model Ci odpowiada i chcesz sprawdzić, jakie korzyści może przynieść Tobie, wybierz ofertę dla siebie. Spotkajmy się i sprawdźmy, czy będzie się nam dobrze wspólnie pracowało.

Przyjazne miejsce pracy

Choć jesteśmy ogromną organizacją, działamy z poszanowaniem indywidualności każdego pracownika i okazujemy sobie wzajemny szacunek. Chcemy, aby każdy z naszych pracowników odnalazł w Mondelēz International w Polsce dobre, przyjazne miejsce pracy. Dążymy do osiągania celów biznesowych, ale bardzo ważne jest dla nas również to, w jaki sposób je realizujemy. Nasza kultura jest mocno osadzona w naszych wartościach.

Pracownikom zapewniamy również bardzo dobre warunki pracy – dobre wynagrodzenia i pakiet socjalny, który obejmuje m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenia, dodatkowe premie i nagrody, a także deputaty złożone z naszych produktów i unikalne benefity, takie jak Pracowniczy Program Emerytalny.

Dbamy także o zdrowie i samopoczucie naszych pracowników – bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo naszych pracowników, organizujemy liczne wewnętrzne akcje promujące zdrowy tryb życia i wdrożamy kompleksowy program Feel delicious.